مجله دستاوا

کادو دهن پر کن!

کادو دهن پرکن

حس ناب هدیه دادن رو میشه یکی از بهترین تجربه ها توصیفش کرد مخصوصا وقتی به کسی میخوای هدیه بدی که برات خیلی عزیزه ، اون موقع است که دیگه حاضری هر جور شده از خودت مایه بزاری تا با اون کادو برق رو تو چشم هاش ببینی و رضایت رو تو نگاهش حس کنی بعد یه نفس راحت بکشی و به  خودت دست مریزاد بگی واسه انتخاب هوشمندانه ای که کردی واسه انتخاب یک کادو.

اینجوریه که بقیه میگن عجب کادوی دهن پرکنی ! آخه محصولی که از تمام دنیا طرفدار داره اونم به خاطر اصالت و دست ساز بودنش قطعا هدیه خاصی به حساب میاد .

حالا جالب تر وقتیه که بفهمی کادویی که تو داری میخری میشه اسمش رو گذاشت کادوی بی زباله ، چون جایی که تو واسه تهیه هدیه انتخاب کردی تلاشش اینه که کمترین زباله رو تولید کنه و خروجی ارزشمندی تولید میکنه که بیشترین سازگاری رو با محیط زیست داشته باشه ، اصلا از دل خود طبیعت ساخته بشه و مواد اولیه محصول از خود طبیعت باشه که وارد زندگی ما بشن و طراوت رو به ما هدیه بدن.

وقتی میفهمی هدیه تو کار دست یه هنرمند زحمتکشه چه حسی داری؟  چی از این بهتر که بدونی با هدیه ای که تو خریدی چندین و چند هنرمند کارشون داره دیده میشه و میتونند در کشور خودشون کارکنند و تولید داشته باشند، به این میگن یه خرید دوسر سود. این کادوها درونش روح داره و تا سال های سال حرف داره واسه گفتن ،هرچی بیشتر از عمرش بگذره به روح و خاطرات اون کادو اضافه میشه و بعدها میشه نشست پای درد و دلش به شرطی که بتونیم آوای دستان اون هنرمند رو بشنویم ، این رسالت دستاواست و دستاوا میدونه که اصالت هیچ وقت ازبین نمیره!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *